Kolejny rok minął. Jak to w krośnieńskiej tradycji bywa, mieszkańcy pożegnali 2012 na Placu 11 Pułku podczas Sylwestra Miejskiego.

Kolejny raz krośnianie pokazali, że potrafią się bawić na całego. Przy dźwiękach muzyki granej przez DJ Danka, dziesiątki mieszkańców tańczyło oraz witało nowy 2013 rok.

Impreza rozpoczęła się o godz. 22.00. Pierwsi mieszkańcy czekali już jednak wcześniej. Dzięki dobrej pogodzie, wielu mieszkańców postanowiło spędzić ten wieczór na krośnieńskim placu. Chwilę przed północą życzenia złożył wszystkim Burmistrz Marek Cebula, życząc pomyślności i sukcesu w roku 2013. Kilka sekund później przy wspólnym odliczaniu, niebo rozświetliło się sztucznymi ogniami i fajerwerkami. Specjalny pokaz przygotowany na tę okazję, został świetnie przyjęty i przez prawie 10 minut, można było podziwiać kolorowe wystrzały.

Muzyka podczas sylwestra była mocno zróżnicowana, od funkowego brzmienia, poprzez największe hity ostatnich lat i współczesne utwory. Zaraz po północy królował utwór Gangam Style, a chwilę później zespół Weekend z utworem „Ona tańczy dla mnie”, wprawił w euforię coraz większą grupę tańczących.

Warto nadmienić, że impreza odbyła się bez większych incydentów, w czym zasługa ochrony oraz wydzielonych stref bezpieczeństwa. Impreza zakończyła się około godz. 2.00 w nocy, a najwytrwalsi mieszkańcy tradycyjnie nie mogli pogodzić się z zakończeniem imprezy. Pozostała jedynie nadzieja, że za rok ponownie spotkamy się na Sylwestrze Miejskim.

Zapraszamy  do obejrzenia fotorelacji z imprezy. Wystarczy kliknąć na załączony link:

Galeria – Imprezy 2012

(fot. Michał Ciesielczyk)