Pochmurna niedziela? Nie dla wszystkich! W krośnieńskim porcie dziecięcy śmiech sprawił, że świeciło słońce.

3 czerwca odbył się Piknik z okazji Dnia Dziecka, który zorganizowany był przez Centrum Artystyczno-Kulturalne „Zamek” i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie Odrzańskim.

Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Darmowy park zabaw – zjeżdżalnia, basen i trampolina. Każde dziecko mogło bezpłatnie pomalować sobie buzię – powstały motylki, kwiatuszki, księżniczki, kotki, pieski i wiele innych bajkowych postaci.

W magiczną podróż dookoła świata zabrał młodych Krośnian Krasnal Żółcik, w którego wcieliła się Ida Ochocka. Były tańce, zabawy, zgadywanki. Wielkie zainteresowanie wzbudzili Michał Fudyna i Mateusz, Filipowicz, którzy prezentowali Freestyle Football. Gubinianie potrafią zrobić z piłką cuda – piłka na ołówku, na plecach, szyi i ramionach – to dla nich pestka. Po pokazie odbyła się krótka lekcja instruktarzowa, w której najchętniej wzięli udział chłopcy.

Mali sportowcy też nie narzekali na nudę – OSiR przygotował Mini Mistrzostwa – rzut do celu, rzut ringiem, hula hop, żonglerka balonem. Dla zwycięzców były nagrody, a dla wszystkich dzieci słodycze.

Zapraszamy  do obejrzenia fotorelacji z imprezy. Wystarczy kliknąć na załączony link:

Galeria – Imprezy 2012

(fot. CAK „Zamek”)