Czy chcielibyście Państwo, aby Wasze dziecko  rozwijało wyobraźnię poprzez poznanie świata z różnych ciekawych dziedzin nauki oraz żeby kreatywnie pobudzało myślenie w szkole, a przez to nauka przynosiła lepsze efekty?  

Już wkrótce będzie taka możliwość, ponieważ „Odrzańska Spółdzielnia Socjalna” uruchamia nową usługę skierowaną do dzieci i ich rodziców w ramach której utworzony zostanie „Klub Mądrej Sowy”.

Na bazie klubu zostaną poprowadzone zajęcia z takich działów jak: historia, archeologia, geografia, teatr, a także eksperymenty i doświadczenia.  Dzieciom proponujemy naukę poprzez zabawę, a rodzicom  trochę wolnego czasu w sobotnie przedpołudnia. 

 Jeżeli Państwa dziecko lubi odkrywać nieziemskie skarby pod ziemią eksperymentować w kuchni i realizować własne pomysły, a także poznawać wszechświat to zachęcamy do udziału w zajęciach w III grupach wiekowych:

  • I -a grupa (dzieci w wieku 3-5 lat)

  • II-a grupa (dzieci w wieku 6-9 lat)

  • III-a grupa (10-12 lat).

Zajęcia będą odbywać się w świetlicy Powiatowego Ośrodka Wsparcia „ Integracja” w Krośnie Odrzańskim przy ul. Piastów 10E, dwa razy w m-cu   tj. w soboty-godziny zostaną ustalone po utworzeniu się  grup. Zajęcia  poprowadzi pedagog Anna Miechowicz z wykształcenia m.in. historyk-pedagog, oligofrenopedagog, instruktor teatralny, która posiada doświadczenie  i ciepłe podejście do  pracy z dziećmi.

Zapisy na zajęcia odbywają się  od poniedziałku  do piątku w godz. od 9.00 do 14.00  w „Odrzańskiej Spółdzielni Socjalnej” przy ul. Piastów 10E lub pod numerem telefonu 695 574  841. Koszt 1 zajęć/1,5 godz. – 20 zł/os. 

Jeśli mają Państwo ciekawe pomysły dotyczące zajęć i współpracy w ramach Klubu Mądrej Sowy, zachęcamy do podzielenia się z nimi. Kontakt:  biuro.spoldzielni@wp.pl.

Więcej na stronie:   http://www.krosno-spoldzielnia.za.pl.

Serdecznie zachęcamy do udziału !