Centrum Artystyczno – Kulturalne „Zamek” w Krośnie Odrzańskim zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach fotograficznych, które poprowadzi znany krośnieński fotoreporter Stanisław Straszkiewicz.

To propozycja dla osób interesujących się fotografią artystyczną, reporterską bądź okolicznościową.

Zajęcia będą odbywać się w każdą środę miesiąca, w godzinach od 16.00 do 18.00 w pracowni plastycznej Centrum Artystyczno – Kulturalnego „Zamek” przy ul. Szkolnej 1. Pierwsze spotkanie (organizacyjne) odbędzie się 6 marca 2013 r.

Warsztaty przyjmą formę zajęć teoretyczno – praktycznych, podczas których zostaną poruszone takie tematy jak: migawki, przesłony i czasy naświetlania, perspektywa, głębia ostrości  i kompozycja, fotografowanie architektury i ludzi w ruchu, makrofotografia, panorama i reportaż, poznawanie i wykorzystanie możliwości własnego aparatu. Szczegółowy program zajęć będzie ustalany na miejscu po uformowaniu się grupy.

Zgłaszać się należy osobiście, telefonicznie, bądź e-mailowo na poniżej podany adres: Centrum Artystyczno – Kulturalne „Zamek”,  ul Szkolna 1, 66-600 Krosno Odrzańskie, tel.  68 383 89 94, e-mail: sekretariat@zamek.krosnoodrzanskie.pl.