Centrum Artystyczno – Kulturalne „Zamek” w Krośnie Odrzańskim zaprasza do zapisywania się na poszczególne zajęcia i warsztaty w ramach edukacji artystycznej.

Projekt stanowi spójną ofertę zajęć w zakresie różnych sztuk artystycznych. W skład powyższego projektu wchodzą następujące zajęcia:

 

  • Modelarnia kartonowazajęcia skierowane do dzieci i młodzieży interesujących się modelarstwem. Startujemy już 25.09.2017r. (poniedziałek) o godzinie 16.00.  Spotkania cykliczne w każdy poniedziałek. Miejsce: Zamek Piastowski w Krośnie Odrzańskim.

 

  • Kraina Łagodności zajęcia teatralno-muzyczne o charakterze integracyjnym, przeznaczone dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym.  Spotkania będą przygotowywać do uczestnictwa w wojewódzkim i krajowym konkursie recytatorskim, zachęcać do czytania poezji oraz zawierać w sobie warsztaty poezji śpiewanej i piosenki turystycznej. Zaczynamy 25.09.2017r (poniedziałek) o godzinie 16.00. Miejsce: Zamek Piastowski w Krośnie Odrzańskim.

 

  • Zajęcia wokalne dla uczniów szkół podstawowychskierowane do dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Ruszamy 25.09.2017r. (poniedziałek) o godzinie 16.00. Spotkania cykliczne w każdy poniedziałek. Miejsce: Zamek Piastowski w Krośnie Odrzańskim.

 

  • Zajęcia plastycznespotkania przeznaczone dla dzieci uzdolnionych manualnie. Pierwsze spotkanie: 03.10.2017r. (wtorek) Zajęcia odbywać się będą w każdy wtorek od godziny 16.00. Miejsce: Zamek Piastowski w Krośnie Odrzańskim.

 

  • Warsztaty fotograficzne grupą odbiorców do której są skierowane zajęcia to osoby dorosłe, które zaczynają swoją pasję z fotografią lub, chcące podszkolić swoje umiejętności. Miejsce: Zamek Piastowski w Krośnie Odrzańskim.

 

  • Zajęcia muzycznezajęcia odbywać się będą w środy od godziny 17.45. Spotkania przeznaczone są dla osób, które ukończyły szkołę muzyczną i chcą dalej kontynuować naukę. Miejsce: Państwowa Szkoła Muzyczna w Krośnie Odrzańskim.

 

  • Nie- potrzebne- zajęcia plastyczno- artystyczne przeznaczone dla dzieci w wieku od 7 do12 lat nawiązujące do idei recyklingu oraz tworzenia rzeczy pięknych  z tych uznawanych już przez wszystkich za nieprzydatne. Zajęcia mają rozwijać dzieci manualnie, a także uczyć kreatywności. Spotkania będą prowadzone w czwartki od  05.10.2017r. (czwartek) o godz. 16.00. Miejsce: Zamek Piastowski w Krośnie Odrzańskim.

 

  • Zespół Perfectly- zajęcia śpiewacze skierowane dla młodzieży w wieku od 13 lat. Pierwsze spotkanie odbędzie się 28.09.2017r. (czwartek) o godz.17.00, kolejne w każdy czwartek. Miejsce: Zamek Piastowski w Krośnie Odrzańskim.

 

  • Zespół śpiewaczy NADODRZEzajęcia śpiewu przeznaczone dla osób dorosłych. Dni spotkań ustalane są danego miesiąca.  Miejsce: Zamek Piastowski w Krośnie Odrzańskim.

rozklad1

Przyjdź, zobacz, znajdź coś dla siebie!

Zapraszamy!