Rozpoczynamy cykl koncertów plenerowych pn. “Letnia Scena CAK”. Już w piątek (29.07.2011) zagoszczą u nas artyści z najbardziej czarnych kręgów kultury muzycznej. Black & Jamaica zahipnotyzuje niejednego widza. Wśród amatorów, będziemy mieli również ekipy, które zjadły zęby na wielu koncertach oraz mają już swoje początki w mainstreamie.

Pierwszy raz w Krośnie Odrzańskim będziecie mogli usłyszeć trzy lokalne składy: GazaRapGroup, Strefa 51 oraz PM. Mają za sobą już mnóstwo koncertów i dziesiątki odsłuchów na portalach społecznościowych takich jak MySpace czy YouTube.

Poza nimi na scenie pojawi się producent i raper Donde, Członek MaxFloRec, który ma już za sobą produkcję na płyty dla Eldo, VNM, Rahima oraz całą masę remiksów m.in. Gurala czy Pezeta. Na Letniej Scenie CAK zagra w duecie z Łysolem – zielonogórskim muzykiem i duszą wszystkich najlepszych imprez w mieście

Wspierać ich będzie DJ Danek – Czołowy hip-hopowy Dj na Zielonogórskiej scenie. Muzyką zajmuje się od 2006 r. W swoim dorobku ma zagranych kilkadziesiąt koncertów oraz imprez. Na swoim koncie ma sporą liczę płyt, na których występował gościnnie, jako dj z artystami zarówno z polski jak i z zagranicy (Anglia/Chicago/Czechy/Niemcy/Bangkok/Włochy).

Całość imprezy zwieńczy ekipa Method Massiv – jedna z najbardziej szalonych ekip reggaeowych w województwie lubuskim. Method Massiv to dwóch nawijaczy – Michajah i Himalion, i selektor – Rackazz. Pracują owi chłopcy nad pierwszą wspólną płytą, która będzie utrzymana w klimacie ragga, dancehall, modern roots, z domieszką hip hopu. Solowo Himalion i Michajah wydali po jednej ep i po jednym lp, można je sprawdzić wchodząc  na ich profile na myspace. Ich koncerty to potężna dawka ognia w najlepszym stylu.

Zapraszamy 29.07 (piątek) o godz. 19:00 na Zamek Piastowski. Wstęp: 5 zł. Bilety w sprzedaży od 20 lipca br. oraz w dniu koncertu w CAK “Zamek”, ul. Szkolna 1.

Sprawdź naszych artystów:

http://www.myspace.com/gazarg

http://www.myspace.com/strefa51

http://www.myspace.com/dondeprodukcja

http://www.djdanek.pl

http://www.myspace.com/methodmassiv

Kolejna Letnia Scena CAK: Party Like a Rockstar już 19.08.2011 r.

Prosimy śledzić naszą stronę www.zamek.krosnoodrzanskie.pl.

Organizatorem Letniej Sceny CAK jest Centrum Artystyczno -Kulturalne “Zamek” w Krośnie Odrzańskim.