Rybkobranie to impreza dla dzieci i młodzieży z gminy Krosno Odrzańskie

– zwana krośnieńskim świętem dzieci.

 

Prowadzisz działalność handlową, jesteś instytucją lub stowarzyszeniem?

To czekamy właśnie na Ciebie!

Zgłoś swoje stoisko i weź udział w imprezie.

 

Rybkobranie odbędzie się 27 maja 2017 r.

na parkingu przy Hali Sportowo-Widowiskowej w Krośnie Odrzańskim.

 

W tym dniu na scenie zaprezentują się grupy artystyczne z krośnieńskich przedszkoli i szkół, zorganizujemy animacje artystyczne, koncerty, konkurencje sportowe i mini wesołe miasteczko.

 

Chcielibyśmy zachęcić i zaprosić Państwa do współpracy podczas Rybkobrania. Wspólnymi siłami stwórzmy  miasteczko warsztatów/zabaw dla dzieci i młodzieży z gminy Krosno Odrzańskie.

 

Mogą to być zajęcia sportowe, warsztaty artystyczne, zabawy edukacyjne i wiele innych działań animacyjnych. Wszystko zależy od Państwa  możliwości i pomysłu. Zachęcamy również do tego, aby Państwa działania okrasić motywem przewodnim imprezy, czyli rybami. Ryby mogą pojawić się w  dekoracji stoiska, w nazwach konkurencji/warsztatów, czy też jako symbol do malowania, jedzenia, zabawy itp. Najważniejsze w tej inicjatywie jest to, aby Nasze dzieci doskonale spędziły czas i długo wspominały Rybkobranie.

 

Chcesz wziąć udział w Rybkobraniu? Zgłoś stoisko!

Wypełnij formularz i dostarcz go do nas do 12 maja 2017 r.

Kontakt: sekretariat@zamek.krosnoodrzanskie.pl tel. 68 383 89 94.

 

Dodatkowo, zachęcamy również do czynnego udziału w Rybobraniu – święcie miasta, które odbędzie się 3-4 czerwca 2017 r. w Porcie Rzecznym. W tych dniach mogą Państwo ponownie przygotować i wystawić stoisko handlowe lub promujące instytucję/organizację,
w której działacie.

W razie pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu: tel. 683838994.

Karta zgłoszenia