Rybobranie, wydarzenie, które pretenduje do miana jednej z najlepszych imprez plenerowych w województwie lubuskim, powróci w wyjątkowej odsłonie.

W dniach 18-19 czerwca krośnieński port ponownie stanie się rybobraniowym centrum, do którego o godz. 15 spod Hali Sportowo-Widowiskowej wyruszy parada z Wodnikiem na czele.

O podniebienia tradycyjnie zadba Robert Makłowicz, który przygotuje wyśmienite rybne rarytasy. Także liczne stoiska będą kusiły smakiem i zapachem. W sobotę świetną atmosferę pod sceną zapewnią zespół LOKA oraz grupy artystyczne: LAS MELINAS, THE BEST 4 i AWIŃSKI SHOW.

Niedziela to zaś prawdziwy muzyczny hit. Swoje 35-lecie będzie bowiem świętować legenda polskiego rocka, czyli zespół LADY PANK.A wcześniej na rybobraniowej scenie pojawi się HALINA FRĄCKOWIAK, jedna z największych polskich gwiazd lat 70. i pierwszej połowy 80, znana szerokiej publiczności piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Współpracowała m.in. z takimi zespołami jak:  Czerwono-Czarni, Grupa ABC, Tarpany czy Drumlersi. Ponadto, w niedzielę wystąpią takie zespoły jak: Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra Ukulele oraz Grubsze Ryby.

Emocje ponownie sięgną zenitu także podczas LOTERII RYBOBRANIOWEJ, w której główną nagrodą będzie karta podarunkowa na kwotę 5 000 zł.

Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych i nie tylko, bowiem dwa tygodnie wcześniej, w dniach 4 -5 czerwca odbędzie się RYBKOBRANIE – KROŚNIEŃSKIE ŚWIĘTO DZIECI na parkingu przy Hali Sportowo-Widowiskowej w Krośnie Odrzańskim.

 

plakat rybobranie 2016 B1 DRUK

program

Patronat medialny:

TVP Gorzów Wielkopolski, www.gorzow.tvp.pl

 gorzow

Radio Zachód, www.zachod.pl

Gazeta Lubuska, www.gazetalubuska.pl

Gazeta Tygodniowa, www.tygodniowa.pl

Gazeta Wyborcza, www.wyborcza.pl

 

sponsorzy-rybobranie 2016

YouTube Preview Image

YouTube Preview Image

YouTube Preview Image

YouTube Preview Image

YouTube Preview Image


Ponadto, prosimy wszystkich uczestników imprezy – RYBOBRANIE

o zapoznanie się z  poniższymi regulaminami:

Regulamin_imprezy_masowej-2016

Regulamin_obiektu_imprezy_masowej-2016