Wielkimi krokami zbliża się RYBOBRANIE 2016 (18-19 czerwca) – trzecia już edycja obchodów święta miasta w nowej formule. Jest to czas zabawy wszystkich mieszkańców. Impreza ta jest również okazją do zaprezentowania krośnianom swoich produktów i usług. Udział w projekcie jest otwarty.

Zapraszamy do współpracy instytucje, stowarzyszenia, osoby prywatne, przedsiębiorców, szkoły, przedszkola, indywidualnych twórców oraz wszystkich pragnących współtworzyć tegoroczne święto Krosna Odrzańskiego.

Stoiska mają na celu prezentowanie każdej formy aktywności promocyjnej i wpisującej się w konwencje wystawiennicze (m.in. wszelkie stoiska promocyjne, stoiska handlowe z rękodziełem ludowym, prezentacje zawodów artystycznych czy stoiska firm  oraz przedsiębiorców prywatnych) itp.

Prezentacja odbywać się będzie podczas Rybobrania w dniach 18–19 czerwca 2016 r. (sobota i niedziela) na terenie Bulwaru im św. Jana Pawła II w Krośnie Odrzańskim  w godzinach od 14.00 do 22.00 (sobota) i od 12.00 do 22.00 (niedziela).

Propozycje współpracy należy składać na formularzach (w formie papierowej lub elektronicznej) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 13 czerwca br. na poniżej podany adres: Centrum Artystyczno-Kulturalne „Zamek”, ul. Szkolna 1, 66-600 Krosno Odrzańskie, lub e-mail: p.downar@zamek.krosnoodrzanskie.pl z dopiskiem: Stoisko w ramach Rybobrania 2016.

Formularz zgłoszenia dostępny jest poniżej w załączeniu.

karta-zgłoszenia-Wystawcy-Rybobranie-2016

Jednocześnie informujemy, że po przyjęciu zgłoszeń udziału będą one jeszcze ostatecznie potwierdzane przez Organizatora wydarzenia.

UWAGA!

Wszystkim podmiotom handlowym zapewniamy odpłatne korzystanie z energii elektrycznej w formie ryczałtu w wysokości  20 zł / za dzień / za stoisko. Prosimy o dokonanie wpłaty w terminie do dnia 15 czerwca br. na nr konta: BZ WBK 36 1090 1551 0000 0001 1350 2745 (tytułem: opłata za zużycie energii elektrycznej – stoisko w ramach Rybobrania 2016)  oraz przesłanie potwierdzenia dokonania wpłaty drogą e-mailową na adres sekretariat@zamek.krosnoodrzanskie.pl bądź dostarczenie potwierdzenia  w dniu wystawienia się.

Przypominamy, iż zgłoszone podmioty prowadzące sprzedaż zobowiązane są do uiszczenia opłaty targowej zgodnie z UCHWAŁĄ NR XIV/99/15 RADY MIEJSKIEJ W KROŚNIE ODRZAŃSKIM z dnia 30 listopada 2015 r. w sprawie wprowadzenia na terenie Gminy Krosno Odrzańskie opłaty targowej, ustalenia jej wysokości, sposobu poboru oraz określenia inkasentów i ich wynagrodzenia.

Wyposażenie stoiska: stoły, krzesła, namioty, obsługa, przedłużacze elektryczne itp.

– we własnym zakresie.

Szczegółowe informacje pod nr tel. 68 383 89 94.