Wielkimi krokami zbliża się RYBOBRANIE – nowa formuła obchodów święta miasta. Jest to czas zabawy wszystkich mieszkańców. Impreza ta jest również okazją do zaprezentowania krośnianom swoich produktów i usług.

Udział w projekcie jest otwarty. Zapraszamy do współpracy instytucje, stowarzyszenia, osoby prywatne, przedsiębiorców, szkoły, przedszkola, indywidualnych twórców oraz wszystkich pragnących współtworzyć tegoroczne święto Krosna Odrzańskiego.

Stoiska mają na celu prezentowanie każdej formy aktywności promocyjnej i wpisującej się w konwencje wystawiennicze (wszelkie stoiska promocyjne, stoiska handlowe z rękodziełem ludowym, potrawami regionalnymi, prezentacje zawodów artystycznych czy stoiska firm oraz przedsiębiorców prywatnych itp.).

Prezentacja odbywać się będzie podczas Rybobrania w dniach 20-22 czerwca 2014 r. na ulicy Słonecznej w Krośnie Odrzańskim w godzinach od 12.00 do 22.00.

Propozycje współpracy należy składać na formularzach (w formie papierowej lub elektronicznej) w terminie do 13 czerwca 2014 r. na poniżej podany adres:

Centrum Artystyczno-Kulturalne „Zamek”
ul. Szkolna 1, 66-600 Krosno Odrzańskie
e-mail: sekretariat@zamek.krosnoodrzanskie.pl
z dopiskiem: Stoisko w ramach Rybobrania 2014

Karta_Oferty_-_Wystawcy