Drodzy Krośnianie, chcielibyśmy podzielić się z Wami dobrą wiadomością. Podczas Koncertu Charytatywnego na rzecz Toli Przepióry, udało nam się zebrać 6 665,87 zł . Przypominamy, że koncert odbył się 18 grudnia 2010r. w Hali sportowo-widowiskowej przy ul. Pułaskiego 3.

Pracownicy CAK „Zamek”, OSiR-u i Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”, a przede wszystkim Tola i jej rodzina dziękują wszystkim, którzy otworzyli swoje serca i uwierzyli, że mogą pomóc.

Dziękujemy instytucjom krośnieńskim oraz osobom prywatnym, które przeznaczyły przedmioty na licytację: Urzędowi Miasta, Centrum Artystyczno-Kulturalnemu „Zamek”, Krośnieńskiemu Stowarzyszeniu „Homo Artifex”, Uniwersytetowi III-ego Wieku, Warsztatom Terapii Zajęciowej, Księgarni Wolumen, Krystynie Mikołajczak, Bogusławowi Kowalowi, Joannie i Jackowi Szymańskim, Małgorzacie Oparze, Jolancie Kowalik i wielu innym.

Dziękujemy Beacie Leśkiewicz, która w tym dniu zorganizowała w swoim studiu „Beafitness”darmowe warsztaty aerobiku oraz zbiórkę pieniędzy.

Dziękujemy tym, którzy licytowali, kupowali cegiełki, wpłacali pieniądze na konto Toli i wrzucali pieniążki do puszek.

Dziękujemy również tym, którzy pomogli w zorganizowaniu koncertu, a także występującym gościom, którzy sprawili, że była to świetna zabawa – zespołom Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach, Bez Sensu, Tupot Białych Mew i Manescape oraz Katarzynie Sobieszek z kabaretu Made In China i krośnieńskiemu kabaretowi Koperek.

Na  szczególne podziękowania zasługują także prywatne firmy, które wsparły finansowo akcję, m.in. pokrywając koszt wydruku plakatów i ulotek, tj. Mieczysław Celebąk “AUTO SERVICE OPMET”, Marek Szczepański P.H.U “WODNIK”, Salon krawiecki AGNIESZKA w Krośnie Odrzańskim oraz Drukarnia DEMDRUK z Lubska.

Mamy nadzieję, że mieszkańcy Krosna będą mieli zawsze otwarte serca i  ponownie wyciągną pomocną dłoń, gdy ktoś będzie jej potrzebował.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie !