Centrum Artystyczno – Kulturalne “Zamek” w Krośnie Odrzańskim serdecznie zaprasza mieszkańców na walentynkowy wieczór kabaretowy pt. Improwizacje kabaretowe nie tylko dla zakochanych”, który odbędzie się 14 lutego 2011 r. o godzinie 19.00 w CAK “Zamek” przy ul. Szkolnej 1.

Wstęp wolny !

To będzie szczególny wieczór, bowiem uczestniczyć w nim będzie mogła także publiczność krośnieńska.

Imprezę poprowadzą artyści z Kabaretu Improwizacji Fruuu inaczej zwany jako Inicjatywa Sceniczna Fruuu.

Artyści z Fruuu to grupka aktorów/improwizatorów, którzy  wchodząc na scenę, w sposób spontaniczny, bez wcześniejszego przygotowania, starają się rozbawić zgromadzoną publiczność.

Stworzą na oczach widzów, na poczekaniu scenki (tego dnia o tematyce walentynkowej), w oparciu o  podane przez publiczność wskazówki takie jak osoby, miejsce, problem do rozwiązania itp.

Nie zabraknie także Katarzyny Sobieszek z Kabaretu Made In China, która spróbuje swoich sił w  Stand – Up’ ie.

Po pełnym wrażeń występie kabaretowym, zapraszamy na AFTER PARTY do restauracji Kuźnia Smaku (ul. Boh. Wojska Polskiego 42), gdzie będzie można spotkać się i porozmawiać z zielonogórskimi artystami oraz dobrze zjeść w miłej atmosferze.

Więcej informacji o artystach można znaleźć na stronie: www.fruuu.pl lub popularnym portalu facebook – wpisując w wyszukiwarce – “fruuu”.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !