19 kwietnia br. w Zamku Piastowskim odbyło się spotkanie podsumowujące organizację XIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Krośnie Odrzańskim.

W tym dniu, Krośnieński Sztab WOŚP złożył serdeczne podziękowania Sponsorom i Darczyńcom, którzy wsparli finansowo i rzeczowo tegoroczną akcję charytatywną na rzecz dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. A było ich łącznie, aż 130 – stu. Wśród nich znalazły się zarówno instytucje krośnieńskie, jak również firmy oraz osoby prywatne.

Jako pierwszy przemówił Szef Krośnieńskiego Sztabu WOŚP – Pan Mieczysław Maćkowiak„Dziękuję wszystkim serdecznie z całego serca. Pomimo ciężkiej pracy, udało nam się osiągnąć pełny sukces. Zebraliśmy bardzo dużo pieniędzy, bo około 30 tysięcy zł. Jest to rekordowa kwota, której nie udałoby się zebrać, gdyby nie osoby ze Sztabu, Wolontariusze i Sponsorzy” – dodał Szef Sztabu.

Podziękował również tym, którzy pomogli w zorganizowaniu wielkiego koncertu w Hali, a także występującym artystom, którzy sprawili, że była to świetna zabawa. Nie zapominał podziękować także uczniom oraz nauczycielom ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy bardzo aktywnie uczestniczyli w styczniowej akcji charytatywnej.

Oficjalne podziękowania złożył także zastępca Burmistrza Krosna Odrzańskiego – Pan Grzegorz Garczyński.

Galę podsumowującą XIX Finał WOŚP uświetnił koncert fortepianowy w wykonaniu Alicji Stefańczyk – uczennicy Państwowej Szkoły Muzycznej w Krośnie Odrzańskim.

Na koniec, zaproszeni goście przeszli do galerii zamkowej, gdzie obejrzeli nowo otwartą wystawę trzech młodych artystek – Adriany Sroczyńskiej-Andruszewskiej, Darii Nagaj i Emilii Guz pt. “Powrót”.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z gali. Wystarczy kliknąć na załączony link:

Galeria – Imprezy 2011.