Już za kilka dni całą Europę opanuje piłkarskie szaleństwo. Pierwszy raz w historii Polska i Ukraina będą gospodarzami Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Analitycy, ekonomiści oraz politycy zgodnie twierdzą, że jest to niesamowita szansa na promocję nie tylko całego kraju, ale także poszczególnych regionów.

Krosno Odrzańskie nie zamierza zatem zostawać w tyle i po wielu zapowiedziach zaprasza kibiców na mecz otwarcia Euro 2012.

8 czerwca 2012 r. (piątek) na Stadionie Narodowym w Warszawie, na boiska wybiegną jedenastki Polski i Grecji.  Krośnianie będą mogli śledzić ich poczynania na dużym ekranie o powierzchni 12m2, który pojawi się już w najbliższy piątek w krośnieńskim amfiteatrze.

W ramach piątkowego meczu otwarcia Mistrzostw Europy, mieszkańcy będą mieli możliwość obejrzenia nie tylko spotkania Polska – Grecja (godz.  18:00), ale także drugiego pojedynku w tej grupie Rosja – Czechy (godz. 20:45). Organizatorzy szykują już atrakcje dla widzów. Prowadzony będzie profesjonalny doping, a miasto zostanie przystrojone specjalnie na tę okazję.

W późniejszych dniach trwania turnieju CAK Zamek oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają na specjalnie przygotowaną strefę w Kręgielni przy ul. Pocztowej 27. Na kilku ekranach będzie można codziennie śledzić zmagania najlepszych piłkarzy „starego kontynentu”.

Zapraszamy do wspólnego kibicowania.

8 czerwca 2012 r. (piątek) – AMFITEATR.

Start od godz. 17:00.