Burmistrz Krosna Odrzańskiego Marek Cebula oraz Centrum Artystyczno-Kulturalne „Zamek” w Krośnie Odrzańskim zapraszają na szereg wydarzeń kulturalnych związanych z tegorocznym Świętem Niepodległości.

Głównym punktem tych wydarzeń będzie koncert z udziałem Ani Dąbrowskiej – znanej polskiej wokalistki, kompozytorki, autorki tekstów i producenta muzycznego.

Koncert odbędzie się 10 listopada o godz. 19.00 w Hali Sportowo-Widowiskowej w Krośnie Odrzańskim.

Bilety na koncert będą do nabycia w CAK „Zamek”, ul. Szkolna 1, sklepie „Żabka” ul. Poznańska 31 oraz Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy, ul. Parkowa 1 od 29.10.2014 r.

Koszt biletu – 35 zł w przedsprzedaży, 40 zł w dniu koncertu. UWAGA! Wprowadziliśmy do sprzedaży również bilety grupowe w cenie 25 zł (grupa licząca pow. 10 osób) oraz zniżkowe dla dzieci i młodzieży szkolnej w cenie 15 (po uprzednim okazaniu legitymacji szkolnej przy zakupie biletu i w dniu koncertu).

Bilety na koncert można zakupić również drogą online.

Ania Dąbrowska – polska wokalistka popowa która urodziła się w 1981 r. w Chełmie. Członkini Akademii Fonograficznej ZPAV. Zadebiutowała w 2004 roku albumem Samotność po zmierzchu, który zdobył wysokie uznanie krytyki i publiczności. Wydawnictwo Kilka historii na ten sam temat z 2006 roku było jej pierwszym albumem nawiązującym do tradycji polskiej muzyki lat 60., co artystka kontynuowała na kolejnych dwóch płytach. Ania wydała dotąd pięć albumów studyjnych, z których cztery trafiły na pierwsze miejsce listy sprzedaży OLiS w Polsce i cztery uzyskały status platynowych. Jest jedną z najczęściej nominowanych artystek do Nagrody Muzycznej Fryderyk i obecnie ma na swoim koncie 8 wygranych statuetek. Do 2011 roku, łączna sprzedaż jej płyt w Polsce przekroczyła liczbę 250 tys. egzemplarzy. W październiku 2012 r. ukazał się jej ostatni piąty album studyjny, zatytułowany Bawię się świetnie, który w niecałe dwa miesiące od premiery uzyskał status platynowej płyty. Krążek promowały utwory “Bawię się świetnie” i “Jeszcze ten jeden raz”. Na początku kwietnia 2013 na świat przyszło drugie dziecko Dąbrowskiej, córka Mela.

Ania Dąbrowska – Trudno mi się przyznać – kliknij

ANIA.s