Wszyscy Ci, którzy nie zdążyli jeszcze zgłosić swojego udziału w konkursie na najlepsze wino i nalewkę produkcji domowej mają jeszcze na to szansę.

Centrum Artystyczno – Kulturalne „Zamek” w Krośnie Odrzańskim przedłużył termin zgłaszania się do konkursu do 24 maja 2013 r.

Karta zgłoszenia jest dostępna poniżej w załączniku oraz w siedzibie  CAK „Zamek”. Kontakt: tel. 68 383 89 94, e-mail: sekretariat@zamek.krosnoodrzanskie.pl.

formularz zgłoszeniowy – konkurs

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi podczas imprezy Dni Krosna Odrzańskiego w dniu 26 maja 2013 roku o godzinie 18.00 w sali koncertowej Zamku Piastowskiego w Krośnie Odrzańskim, ul.Szkolna 1. Zwycięzcy trzech pierwszych miejsc w konkursie otrzymają nagrody. Ponadto, każdy z uczestników otrzyma z rąk członków komisji konkursowej upominki oraz dyplomy potwierdzające udział w/w konkursie

Ponadto, przypominamy że w tym samym dniu odbędą się warsztaty winiarskie,  które poprowadzi Przemysław Karwowski – znany zielonogórski winiarz, regionalista, współpracownik redakcji „Świat Win”.

Zapraszamy mieszkańców regionu, a także wszystkich miłośników domowych win i nalewek owocowych do wzięcia udziału w/w konkursie oraz warsztatach winiarskich.