Centrum Artystyczno – Kulturalne „Zamek” zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w polsko –niemieckim projekcie pt. „Transgraniczny  Turniej Rycerski”, który odbędzie się 07.09.2019r. od godziny 14:00 w Zamku Piastowskim w Krośnie Odrzańskim. Podczas turnieju otwarta zostanie wystawa dot. czasów średniowiecznych na terenach Polski i Niemiec, przeprowadzony zostanie polsko- niemiecki Turniej Bojowy oraz Turniej Łuczniczy. Uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w pokazie mody średniowiecznej oraz tańcach dawnych.  Wszyscy zainteresowani skorzystają z warsztatów artystycznych.

Jeśli chcesz wczuć się w średniowieczny klimat lub też przebrać w strój nawiązujący do czasów Henryka Brodatego – to skontaktuj się z nami już dzisiaj! Zapisy prowadzone są pod nr telefonu 884 008 338 lub w sekretariacie Zamku Piastowskiego w Krośnie Odrzańskim do 30.08.2019r. Udział w projekcie jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona.

Projekt stworzony przez Centrum Artystyczno-Kulturalne pozyskał dofinansowanie Funduszu Małych Projektów Euroregionu „Sprewa-Nysa-Bóbr/ Spree-Neiβe-Bober w ramach Programu Współpracy INTERREG VA Brandenburgia-Polska 2014-2020.

Serdecznie zapraszamy!