Już po raz czwarty w Krośnie Odrzańskim odbędzie się Turniej Gier Komputerowych – w tym roku największy ze wszystkich.

Dzięki współpracy Centrum Artystyczno-Kulturalnego „Zamek”, Młodzieżowej Rady Miejskiej, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Krośnie Odrzańskim oraz Galerii Horex i sklepowi Media Expert, będziemy mieli okazję zmierzyć się zarówno w FIFA 15 jak i Counter Strike Global Offensive.

FIFA 15 to komputerowa gra sportowa podejmująca tematykę piłki nożnej, stworzona przez studio EA Sports. Jest to dwudziesta druga część piłkarskiej serii FIFA. Z kolei Counter Strike Global Offensive to wieloosobowa gra komputerowa z gatunku first-person shooter, stworzona oraz wydana przez studia Valve Corporation i Hidden Path Entertainment, które już wcześniej pracowały nad Counter-Strike: Source. Jest to najnowsza część serii Counter-Strike.

Rozgrywki rozpoczną się 18 kwietnia 2015 r. o godz. 10.00 w Galerii Horex, znajdującej się przy ul. Pułaskiego w Krośnie Odrzańskim.

Zapisy przyjmowane są do 15 kwietnia 2015 r. w następujący sposób: FIFA 15 – 32 zawodników, Counter Strike – 16 drużyn lub do wyczerpania limitu miejsc.

FIFA 15 – należy wysłać maila na adres r.sujak@zamek.krosnoodrzanskie.pl o temacie: ZGŁOSZENIE FIFA 15
W zgłoszeniu powinny znaleźć się następujące dane:
Imię i nazwisko:
Opcjonalnie nick:
Wiek:
Drużyna:

Counter Strike Global Offensive – należy wysłać maila na adres r.sujak@zamek.krosnoodrzanskie.pl o temacie: ZGŁOSZENIE CS GO
W zgłoszeniu powinny znaleźć się następujące dane:
Nazwa 5-cio osobowej drużyny:
Imiona i nazwiska oraz nicki składu drużyny ze wskazanym kapitanem:
Wiek uczestników:

UWAGA!

ZAPISY ZAKOŃCZONE!

Limit miejsc na turniej został wyczerpany.

W Turnieju Counter Strike mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 16 rok życia. Zanim wyślesz zgłoszenie zapoznaj się z regulaminem:

Regulamin Turnieju FIFA 15

Regulamin Turnieju Counter Strike Global Offensive 2015

– wersja poprawiona

 

Najnowsze informacje odnośnie Turnieju można znaleźć pod adresem wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/1421615668144754/

plakat_A2.s