Turniej Gier Komputerowych

w naszym mieście.

Już 31 marca 2012 roku (sobota) w Galerii Horex odbędzie się turniej w grę Counter Strike. To ostatnio bardzo popularna forma rozrywki, zwłaszcza wśród młodych ludzi.

Counter Strike to tak zwany FPS (First-Person Shooter), czyli zabawa w której gracz widzi w pierwszej osobie. Dodatkowo CS jest klasyką gatunku – wielokrotnie gra brała udział w World Cyber Game. Zasada jest prosta. Dwie drużyny pięcioosobowe wybierają po której stronie chcą walczyć (terroryści, anty-terroryści) i następnie przystępują do rozgrywki. Polega ona zazwyczaj na unicestwieniu przeciwnej drużyny.

W związku z zaleceniami ogólnoeuropejskiej klasyfikacji gier PEGI, do turnieju mogą przystąpić osoby, które ukończyło do 31 marca 2012 roku, 16 lat. Turniej będzie pokazywany również na dużym ekranie, aby kibice mogli śledzić rozgrywkę.

Zapraszamy 5-osobowe zespoły do przysyłania zgłoszeń na adres: radeksujak@gmail.com. Należy podać imiona i nazwiska graczy, nazwę zespołu oraz oświadczyć, iż wszyscy ukończyli 16 rok życia. Wpisowe 10 zł od gracza, należy przynieść przed rozpoczęciem turnieju, co będzie warunkiem przystąpienia do rozgrywki.

Całość rozpocznie się o godz. 10.00 w Galerii Horex 31 marca 2012 roku (sobota).