Komunikat dotyczący organizacji zajęć artystycznych.

Od 5 października 2020 ruszają zajęcia artystyczne w Centrum Artystyczno – Kulturalnym Zamek w Krośnie Odrzańskim. Wszystkie zapisy będą się odbywały na spotkaniach organizacyjnych. Poniżej informacje dotyczące poszczególnych zajęć.

Zajęcia plastyczne poprowadzi pani Małgorzata Opara.  Do grupy plastycznej zostanie przyjętych 12 dzieci – uczniów szkół podstawowych. Spotkanie  organizacyjne odbędzie się w dniu 6 października 2020 roku o godzinie 16.00 w Zamku Piastowskim.

Zajęcia muzyczne – grupa młodsza (zespół Queens)  poprowadzi pani Agnieszka Sobolewska. Do uczestnictwa zapraszamy uczniów szkół podstawowych od 7 do 12 roku życia. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w dniu 5 października 2020 roku o godzinie 16.30 w Zamku Piastowskim.

Zajęcia muzyczne – grupa starsza (Zespół Perfectly). Do uczestnictwa zapraszamy uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych od 13 roku życia. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w dniu 8 października 2020 roku o godzinie 16.00 w Zamku Piastowskim.

Zajęcia fotograficzne – grupa młodsza poprowadzi pan Marek Buchingier. Do uczestnictwa zapraszamy uczniów szkół podstawowych od 12 roku życia. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w dniu 7 października 2020 roku o godzinie 16.00 w Zamku Piastowskim.

Zajęcia pn. Kraina Łagodności poprowadzi pan Marek Pietkiewicz . Spotkanie organizacyjne odbędzie się w dniu 5 października 2020 roku o godzinie 16.00 w Zamku Piastowskim.

O terminarzach kolejnych zajęć poinformujemy w najbliższym czasie.