Walentynkowa Mafia  2021

14 lutego  to dzień, którego patronem jest Święty Walenty.  Z okazji tego święta, we współpracy z Pizzerią Mafia w Krośnie Odrzańskim zapraszamy do wspólnej zabawy.

Wystarczy 14 lutego wybrać się na spacer i odwiedzić miejsca, w których są wywieszone hasła.  Miejsca wywieszenia haseł podamy w niedzielę (14 lutego 2021) po godzinie 9 na zamkowym facebooku (tutaj). Hasłami uzupełniamy krzyżówkę  (jest do pobrania w wersji elektronicznej tutaj – wydrukujcie ją, lub zabierzcie wersję papierową z Pizzerii Mafia przy ulicy Chrobrego w Krośnie Odrzańskim).

Z rozwiązaną krzyżówką udajemy się do Pizzerii Mafia w Krośnie Odrzańskim i wrzucamy ją do urny (w godzinach od 12 do 22 ; tylko 14 lutego 2021).  Pamiętajcie, by wpisać kontakt do siebie i podpisać wszystkie zgody umieszczone na druku krzyżówki.

Wśród uczestników zabawy rozlosujemy nagrodę w postaci romantycznej kolacji we dwoje w Pizzerii Mafia w Krośnie Odrzańskim (zrealizujecie ją  jak tylko restauracje będą mogły być otwarte z możliwością podawania posiłków na miejscu).

Termin kolacji ustalicie wspólnie z obsługą Pizzerii (zwycięska para otrzyma voucher na kolację).

Do zabawy zapraszamy pary składające się z osób, które ukończyły minimum 15 lat  (jeśli będą to pary niepełnoletnie potrzebna będzie zgoda rodziców / opiekunów na udział w zabawie).

Regulamin dostępny jest tutaj.