Nowość na Rybobraniu.

Wydarzenie, o którym miłośnicy gotowania marzyli.

W tym roku po raz pierwszy odbędą się WARSZTATY KULINARNE Z ROBERTEM MAKŁOWICZEM. Jeżeli chcesz pogotować z ikoną kuchni polskiej, nie czekaj. Kup bilet na jedną z grup warsztatowych i gotuj pod okiem Makłowicza. W menu oczywiście będą królować dania z ryb inspirowane podróżami Roberta Makłowicza.

Podczas gotowania nie zabraknie rozmów z szefem kuchni o produktach, miłości do gotowania i jedzenia. Robert Makłowicz z pewnością zdradzi kila swoich sztuczek kulinarnych oraz opowie o podróżach oraz o smakach i zapachach, jakie z nich przywozi.

Warsztaty odbędą się 19 czerwca 2016 r. w Porcie Rzecznym. W tym dniu odbędą się dwa sety warsztatowe – o godz. 14.00 i o godz. 16.00. Udział w jednym secie warsztatowym to koszt 45,00 zł od osoby.

Aby wziąć udział w warsztatach, należy zakupić bilet – 45,00 zł – w kasie CAK „Zamek” przy ul. Szkolnej 1 w Krośnie Odrzańskim. Jeżeli do warsztatów kulinarnych bilety nie zostaną wyprzedane, to będzie można je zakupić w namiocie CAK „Zamek” podczas Rybobrania (18-19 czerwca 2016 r.).