Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych seniorów, Centrum Artystyczno – Kulturalne „ZAMEK” organizuje Wieczór Taneczny „55+”.

Impreza przy muzyce lat 60, 70 i 80 – tych odbędzie się w piątek, 31 stycznia br. o godz. 19.00 w sali koncertowej Zamku Piastowskiego. Co ważne, zabawa organizowana jest nie tylko dla par.

Zachęcam do udziału wszystkie osoby, które chcą spędzić ten karnawałowy wieczór w miłej atmosferze, przy dźwiękach ulubionych kawałków z lat młodości. Wymóg jest jeden, trzeba należeć do grona ludzi w wieku „55+” – mówi Henryk Brudło, Dyrektor CAK ZAMEK.

Organizatorzy zapewniają profesjonalnego DJ`a oraz wyżywienie, napoje będą we własnym zakresie. Liczymy, że impreza zintegruje krośnieńskich seniorów. Jeśli spotka się z zainteresowaniem środowiska, być może tego typu przedsięwzięcia na stałe wpiszemy do kalendarza naszych wydarzeń kulturalnych – dodaje H. Brudło. Pomysł ten spodobał się również władzom miasta. Wieczór taneczny został objęty honorowym patronatem Burmistrza Marka Cebuli.

Bilety, w cenie 25 zł od osoby są do nabycia w CAK ZAMEK. Liczba miejsc ograniczona.

UWAGA!

Uprzejmie informujemy, że  zostały wykupione już wszystkie bilety na Wieczór taneczny “55+”.

 

plakat_potancowka.s