Centrum Artystyczno-Kulturalne „Zamek” w Krośnie Odrzańskim pragnie zaprosić Państwa  do udziału w konkursie kulinarnym „Wielkie Majowe Grillowanie”, który odbędzie się podczas Majówki nad Odrą, 3 maja 2012 r. na Placu 11.Pułku.

Udział może wziąć każdy bez względu na umiejętności i doświadczenie. Istotne jest, aby podczas trwania imprezy przygotował smaczną i apetycznie wyglądającą potrawę z grilla. Zadanie niby łatwe, jednak trzeba będzie to zrobić w przeciągu dwóch godzin i jeszcze podać tak, by oczarować komisję.

Dla najlepszych przewidzieliśmy nagrody rzeczowe o wartości 300 zł. Uczestnicy otrzymają od organizatorów stoły robocze oraz jednorazowe grille wraz z podpałką i węglem. Jeżeli jednak wolisz pracować na swoim sprzęcie to możesz go zabrać, jednak pamiętaj, że możesz użyć jedynie urządzeń nie wymagających podłączenia do prądu. Pełny regulamin prezentujemy poniżej. Na zgłoszenia czekamy do 2 maja 2012 r.

Regulamin konkursu “Wielkie Majowe Grillowanie”


Dodatkowo przygotowaliśmy niespodziankę dla wszystkich mieszkańców, którzy będą chcieli w ten dzień wystawić swoje grille na Placu 11 Pułku i piknikować razem z nami. Wszystkie te osoby otrzymają od nas „coś” na grill, aby uczcić Wielkie Majowe Grillowanie.

Przyjdź, ugotuj, zachwyć !!! Wielkie grillowanie czas rozpocząć!