Już po raz 20 rusza najpiękniejszy festiwal świata – Woodstock. Tak o tym wydarzeniu pisze oficjalna strona: Przystanek Woodstock to ogromny letni Festiwal muzyczny organizowany na przełomie lipca i sierpnia w Polsce, w Kostrzynie nad Odrą. Artyści występują w jego czasie na czterech scenach: Dużej, Małej, Pokojowej Wioski Kryszny i scenie ASP.

Organizatorem Festiwalu jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która tym letnim koncertem chce podziękować wszystkim wolontariuszom i ludziom wspierającym jej styczniowe, finałowe działania. Pierwszy festiwal odbył się w 1995 roku w Czymanowie nad jeziorem Żarnowieckim.

Centrum Artystyczno-Kulturalne „Zamek” kolejny raz zaprasza wszystkich chętnych do wspólnym udziale w tym wydarzeniu. Zorganizowaliśmy dla Państwa specjalny przejazd autobusowy, abyście mogli pobawić się tam razem z nami.

Wyjazd odbędzie się 2 sierpnia 2014 r. (sobota) na finał Woodstock’u. Autobus będzie podstawiony na parkingu przy Urzędzie Miasta w Krośnie Odrzańskim, ul. Parkowa 1. Odjazd planowany jest o godzinie 16.00. Następnie bawimy się na Festiwalu, zbiórka powrotna o godz. 3.00 w nocy przy autobusie i powrót do Krosna Odrzańskiego.

W ten dzień na scenie zagrają: Marika i Spokoarmia, Piersi, Jelonek, Coma, Accept, Manu Chao La Ventura.

Koszt przejazdu to jedyne 30 zł i cena zawiera przejazd w obie strony oraz ubezpieczenie podróżne. Liczba miejsc jest ograniczona. Organizator zastrzega sobie odwołanie wyjazdu w przypadku nie zebrania odpowiedniej ilości osób. Regulamin dostępny jest poniżej w załączeniu.

Regulamin wyjazdu na Woodstock 2014

Serdecznie zapraszamy.

Plakat_Woodstock_internet.s