Centrum Artystyczno-Kulturalne „Zamek” zaprasza na wspólny wyjazd do Teatru Muzycznego w Poznaniu na jedną z najsłynniejszych operetek – „Baron Cygański” autorstwa Johanna Straussa II. Jedną z bardziej znanych arii z tej operetki jest “Wielka sława to żart”.

Wyjazd odbędzie się 06 kwietnia 2013 r. (sobota) o godz. 13:00 spod Urzędu Miasta. Spektakl rozpoczyna się o godz. 18:00.

Koszt wyjazdu – 85,00 zł (bilet wstępu do Teatru Muzycznego + dojazd + ubezpieczenie). Ilość miejsc ograniczona. Teatr Muzyczny nie przewiduje biletów ulgowych.

Zapisy przyjmujemy do 02 kwietnia 2013 r. w siedzibie CAK „Zamek”, ul. Szkolna 1, w godz. 7:30-15:30. Pieniądze wpłacane są od razu podczas zapisu. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdu, który znajduje się poniżej w linku. Wystarczy kliknąć.

Regulamin wyjazdu do Teatru Muzycznego-06.04.2013 r.

“BARON CYGAŃSKI”

To jedno z najpopularniejszych dzieł Johanna Straussa II, słusznie okrzyknięte arcydziełem już po pierwszym wystawieniu. Bowiem „Baron cygański’ to nie tylko perypetie uczuciowe pięknej cyganki Saffi i młodego węgierskiego szlachcica, Sandora Barinkaya, który w wyniku splotu wydarzeń zostaje tytułowym cygańskim baronem. To przede wszystkim wspaniała muzyka Johanna Straussa, mistrza tamtych czasów – chwytliwe arie i kuplety, pełne namiętności cygańskie pieśni… zachwycają niezmiernie widzów do dziś.

Informacja pochodzi ze strony internetowej Teatru Muzycznego w Poznaniu