Gorąco zapraszamy chętnych do sprawdzenia swojej tężyzny fizycznej i kondycji  do stanięcia w szranki na wodzie i wzięcia udziału w wyścigu w Smoczej Łodzi, który rozpocznie się w porcie rzecznym w sobotę 15 czerwca o godzinie 16.30.

Nie będą to co prawda oryginalne regaty pełnowymiarowych 20-sto czy 50-cio osobowych łodzi lecz ich zmodyfikowana                                 i zminiaturyzowana wersja – coś w rodzaju przeciągania liny, z tym że linę zastąpią tu wiosła.

Aby wziąć udział w zawodach trzeba zebrać czteroosobową drużynę (plus ewentualnie jeden zawodnik rezerwowy) – wiek, płeć, waga, wykonywany zawód, kolor oczu, miejsce zamieszkania …ani żadne inne czynniki nie mają tu znaczenia – gdyż wszystko odbywa się w formule „open” a jedynym wymogiem udziału jest bezwzględna trzeźwość uczestnika w momencie startu.

Drużyny siadają w jednej łodzi twarzami do siebie i każda z nich wiosłując w przeciwną stronę stara                   się by łódź dopłynęła do punku pozwalającego odnieść zwycięstwo.

W zawodach  może wziąć udział maksymalnie osiem ekip a o możliwości startu zadecyduje kolejność zgłoszeń, które można składać w terminie do 13 czerwca 2019 r.

Kapitan drużyny powinien dostarczyć wypełnioną kartę zgłoszenia (zamieszczoną poniżej) do sekretariatu Centrum Artystyczno- Kulturalnego Zamek w Krośnie Odrzańskim, ul. Szkolna 1, 66-600 Krosno Odrzańskie osobiście – lub mailem na adres sekretariat@zamek.krosnoodrzanskie.pl

CAK ZAMEK poinformuje zgłoszone drużyny o zakwalifikowaniu się do konkursu telefonicznie,

w dniu 14 czerwca 2019 r.

Wszelkie wątpliwości można rozwiać dzwoniąc do koordynatora zawodów pod numer: 501 607 809.

Dla osób zainteresowanych załączamy link do filmiku z przykładowych zawodów.

https://www.bing.com/videos/search?q=smocze+%c5%82odzie+basen&&view=detail&mid=A17EE9CDEAD6065FA7BEA17EE9CDEAD6065FA7BE&&FORM=VRDGAR

KARTA ZGŁOSZENIA – word

KARTA ZGŁOSZENIA – pdf