KABARET NEO-NÓWKA wraz z AGENCJĄ ARTYSTYCZNĄ  JOANNA serdecznie zaprasza Państwa na swój nowy program.

Występ odbędzie się 29 IX 2013 r. o godz. 20.00 w Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Pułaskiego 3 w KROŚNIE ODRZAŃSKIM.

„Pielgrzymka do miejsc śmiesznych” – to tytuł najnowszego program Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem wrocławianie zabierają widzów we wspólną podróż do miejsc, w których nic nie jest takie jakie powinno. W tym programie Neo-Nówka stara się zaskoczyć widza nową i czasami zaskakującą formą prezentowanych skeczy. Spoiwem spektaklu  są przedstawiciele różnych grup społecznych, którzy razem z widzami wędrują w poszukiwaniu celu swojej podróży. W programie zobaczycie wyraziste postacie, kąśliwe puenty i charakterystyczny dla Neo-Nówki pazur. Nie zabraknie również, do czego  Neo-Nówka zdążyła już widzów przyzwyczaić, autorskich piosenek i muzyki na żywo. Jak mawiają znawcy tematu: „Tego jeszcze nie grali”. To po prostu trzeba zobaczyć.  Czas trwania programu to około 100 minut.

Cena biletu wynosi 55 zł. Indywidualnie bilety można nabyć w sekretariacie OSiR, ul. Pułaskiego 3 lub  CAK „Zamek” przy ul. Szkolnej 1. Zamówienia zbiorowe na bilety przyjmujemy natomiast pod numerem tel: (41) 361-80-47. Bilety wraz z fakturą dostarczamy na miejsce pod wskazany adres, płatność za faktury do uzgodnienia.

nowy_plakat_Neo-Nowki