Od 4 października 2021 r. ruszają zajęcia artystyczne w Centrum Artystyczno – Kulturalnym Zamek w Krośnie Odrzańskim. Wszystkie zapisy będą się odbywały na spotkaniach organizacyjnych.

Poniżej informacje dotyczące poszczególnych zajęć.

„Kraina Łagodności”. Zajęcia mają formułę warsztatów i obejmują naukę gry na gitarze, poezję śpiewaną oraz recytację. Zajęcia prowadzi instruktor Centrum Artystyczno-Kulturalnego “Zamek” pan Marek Pietkiewicz. Pierwsze zajęcia organizacyjne odbędą się w poniedziałek 4 października o godzinie 16.00 w Zamku Piastowskim.

Zespół Perfectly prowadzony przez Katarzynę Kulę. Zespół powstał w 2012 roku. Mamy za sobą wiele występów i konkursów. W zespole czujemy się jak rodzina. Odbywają się raz w tygodniu. W każdy poniedziałek od godziny 15:00. Zapraszamy młodzież od 13 roku życia. Pierwsze zajęcia już 4.10. Na godzinę 15:00- zajęcia organizacyjne w Zamku Piastowskim.

Zajęcia fotograficzne – grupę młodszą poprowadzi pan Marek Buchingier. Do uczestnictwa zapraszamy uczniów szkół podstawowych od 12 roku życia. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w dniu 7 października 2021 roku o godzinie 17:30 w Zamku Piastowskim.O terminarzach kolejnych zajęć poinformują instruktorzy.Zapraszamy serdecznie.