W sobotę, 14 kwietnia Zamek Piastowski w Krośnie Odrzańskim odwiedziła ekipa filmowa z oddziału TVP Polonia we Wrocławiu, która w ramach realizacji programu “Skarby nieodkryte” przygotowała materiał filmowy o krośnieńskim zamku.

„Skarby nieodkryte” to program  krajoznawczo – edukacyjny zabierający widzów TVP Polonia w fascynującą podróż do miejsc pełnych tajemnic i osobliwych zasługujących na miano tytułowych skarbów, które trudno znaleźć w folderach reklamowych. W każdym z odcinków autorzy programu pokazują widzom TVP Polonia prawdziwe perełki turystyczne z niemal każdego zakątka Polski.

Już wkrótce, autorzy programu przedstawią kolejny skarb, perełkę turystyczną – Zamek Piastowski w Krośnie Odrzańskim. Stanowi on niewątpliwie najważniejszą pamiątkę historyczną oraz swoistą wizytówkę Krosna Odrzańskiego.

Odcinek programu „Skarby nieodkryte”, w którym pojawi się nasz krośnieński zamek zostanie wyemitowany w niedzielę, 6 maja o godzinie 16.15 na antenie TVP Polonia, zaś jego powtórkę będzie można obejrzeć w poniedziałek, 7 maja o godzinie 18.50.

Zapraszamy wszystkich Krośnian i nie tylko do obejrzenia majowego wydania programu „Skarby nieodkryte”.