Z okazji Dnia Dziecka, Centrum Artystyczno – Kulturalne “Zamek” w Krośnie Odrzańskim przygotowało wyjątkową imprezę  z wieloma atrakcjami zarówno dla dzieci,  jak i rodziców.

Impreza odbędzie się w niedzielę, 05 czerwca 2011 r., o godz. 15:30 w Zamku Piastowskim przy ul. Szkolnej 1 w Krośnie Odrzańskim.

W tym dniu krośnieńska publiczność będzie miała okazję zobaczyć występy artystyczne dzieci z gminnych przedszkoli i szkół. Niewątpliwą atrakcją będzie występ znanego klauna i komika – Jim’a Williams’a z Liquidmime – półfinalisty programu “Mam Talent”. Specjalnie przygotowany program na ten dzień, z pewnością rozbawi młodszych, jak i starszych widzów.

Ponadto, na dziedzińcu pojawi się Zamkowy Kącik Zabaw, czyli różnego rodzaju gry i zabawy, malowanie buziek, bańki mydlane, kolorowe baloniki. Nie zabraknie także Kawiarenki Odrzańskiej Spółdzielni Socjalnej oraz Kiermaszu prac wykonanych przez uczestników Powiatowego Ośrodka Wsparcia  „INTEGRACJA”.

 Jim Williams z Liquidmime w Krośnie Odrzańskim !

Krótko o artyście:

Laureat Grand Prix i Nagrody Publiczności 27 Przeglądu Kabaretowego PAKA 2011 !

Liquidmime to nowe zjawisko na polskiej scenie kabaretowej i teatralnej. Półfinalista programu “Mam Talent”. Amerykański aktor mim i jego polska asystentka stwarzają na scenie zajmujące audiowizualne widowisko.

Przy minimalnym użyciu słów tworzą bogate w treść, komediowe spektakle wykorzystując swoje wirtuozerskie umiejętności pantomimiczne, aktorskie i scenograficzne.

Potwierdzeniem wysokiego poziomu prezentowanego przez Liquidmime jest zdobycie tylko w tym sezonie głównych nagród na najbardziej prestiżowych konkursach kabaretowych.

Dla zainteresowanych, załączamy także film ze słynnym występem Jim’a Williams’a pt. “Old man –  Staruszek” .

YouTube Preview Image

 


 

Serdecznie zapraszamy całe rodziny !