Centrum Artystyczno-Kulturalne „Zamek” z radością informuje, że można składać wnioski w projekcie „Podziel się kulturą” realizowanym w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury + Inicjatywy lokalne”. Termin składania wniosków: 3 czerwca 2016.

Przypominamy, że projekt „Podziel się kulturą” to szansa dla mieszkańców gminy Krosno Odrzańskie na zrealizowanie własnego pomysłu z dziedziny kultury: imprezy, warsztatów, wydarzenia, przy pomocy formalnej, merytorycznej CAK, oraz przy finansowaniu z Narodowego Centrum Kultury.

Naszym celem jest nawiązanie współpracy z aktywnymi kulturowo mieszkańcami: nie tylko twórcami, ale także osobami chcącymi zaktywizować społeczność, zrobić coś dla siebie i dla innych, nadawać kształt kulturze w gminie Krosno Odrzańskie.

Masz ciekawy pomysł na imprezę kulturalną? Masz wizję kultury w Krośnie Odrzańskim? Marzą Ci się warsztaty, koncert, wystawa? Robisz coś wyjątkowego i chcesz podzielić się tym z innymi? Znasz kogoś, kto coś takiego robi?

 Weź udział w programie PODZIEL SIĘ KULTURĄ!

Na realizację swojego pomysłu możesz uzyskać nawet 7000 złotych! Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonu 68 383 8994 lub pod adresem e-mail: m.zgorecka@zamek.krosnoodrzanskie.pl.

Regulamin oraz formularz wniosku do pobrania:

Podziel się kulturą – regulamin

Formularz wniosku Podziel się kulturą

ulotka DLwer2

dofinansowano