Wielkimi krokami zbliża się RYBOBRANIE – nowa formuła obchodów święta miasta. Jest to czas zabawy wszystkich mieszkańców. Impreza ta jest również okazją do zaprezentowania krośnianom swoich produktów i usług. Udział w projekcie jest otwarty.

Zapraszamy do współpracy instytucje, stowarzyszenia, osoby prywatne, przedsiębiorców, szkoły, przedszkola, indywidualnych twórców oraz wszystkich pragnących współtworzyć tegoroczne święto Krosna Odrzańskiego.

Stoiska mają na celu prezentowanie każdej formy aktywności promocyjnej i wpisującej się w konwencje wystawiennicze (wszelkie stoiska promocyjne, stoiska handlowe z rękodziełem ludowym, potrawami regionalnymi, prezentacje zawodów artystycznych czy stoiska firm oraz przedsiębiorców prywatnych) itp.

Prezentacja odbywać się będzie podczas Rybobrania w dniach 12 – 13 czerwca 2015 r. (piątek i sobota) na terenie Bulwaru im św. Jana Pawła II w Krośnie Odrzańskim w godzinach od 12.00 do 22.00.

Propozycje współpracy należy składać na formularzach (w formie papierowej lub elektronicznej) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 8 czerwca br. do godz. 9.00 na poniżej podany adres:
Centrum Artystyczno-Kulturalne „Zamek”, ul. Szkolna 1, 66-600 Krosno Odrzańskie,
e-mail: sekretariat@zamek.krosnoodrzanskie.pl z dopiskiem: Stoisko w ramach Rybobrania 2015.
Formularz zgłoszenia dostępny jest poniżej w załączeniu.

Karta-zgłoszenia-Wystawcy-Rybobranie-2015

karta-zgłoszenia-Wystawcy-Rybobranie-2015 – doc

Jednocześnie informujemy, że po przyjęciu zgłoszeń udziału w/w wydarzeniu będą one jeszcze ostatecznie potwierdzane przez Organizatora.

UWAGA!

Wszystkim podmiotom zapewniamy odpłatne korzystanie z energii elektrycznej w formie ryczałtu w wysokości 20 zł / za dzień / za stoisko. Prosimy o dokonanie wpłaty (po uprzednim otrzymaniu ostatecznego potwierdzenia udziału przez Organizatora) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10 czerwca br. na nr konta: BZ WBK 36 1090 1551 0000 0001 1350 2745 (tytułem: opłata za zużycie energii elektrycznej – stoisko w ramach Rybobrania 2015) oraz przesłanie potwierdzenia dokonania wpłaty drogą e-mailową na adres sekretariat@zamek.krosnoodrzanskie.pl bądź dostarczenie potwierdzenia w dniu wystawienia się.

Ponadto przypominamy, iż zgłoszone podmioty prowadzące sprzedaż zobowiązane są także do uiszczenia opłaty targowej zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej w Krośnie Odrzańskim nr XX/160/12 z dnia 8 lutego 2012 r. (uchwała w załączeniu – uchwala – 8 luty 2012 – kliknij)

Wyposażenie stoiska: stoły, krzesła, namioty, obsługa, przedłużacze elektryczne itp. – we własnym zakresie.

Szczegółowe informacje pod nr tel. 68 383 89 94.