TOWARZYSTWO KULTURY TEATRALNEJ ogłasza 56. OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI, nad którym patronat objęło Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Konkurs jest prowadzony w drodze wielostopniowych przeglądów: środowiskowych, miejskich, gminnych; powiatowych i/lub rejonowych, wojewódzkich.

Eliminacje rejonowe odbędą się w Centrum Artystyczno – Kulturalnym “Zamek” w Krośnie Odrzańskim przy ul. Szkolnej 1  w dniu 16 marca 2011 r. o godz. 12.00.

Konkurs jest imprezą otwartą dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz dorosłych.

Warunkiem uczestnictwa jest przygotowanie interpretacji repertuaru lub zrealizowanie monodramu oraz złożenie karty uczestnictwa w terminie do 11 marca 2011 r. w Centrum Artystyczno – Kulturalnym “Zamek”.

Szczegółowe informacje o 56. OKR  znajdują się w regulaminie.

Regulamin oraz karty zgłoszenia są dostępne w CAK “Zamek” oraz poniżej w załączniku – wystarczy kliknąć.

Zgłoszenie można wysłać także drogą e-mailową na adres: zamek@krosnoodrzanskie.pl.

Podczas eliminacji rejonowych do 56.OKR zostanie wytypowanych 5 osób, które wezmą udział w dalszym etapie konkursu, tj. w eliminacjach powiatowych.

Prezentacje Powiatowe 56. OKR odbędą się 28 marca 2011 r. o godz. 10.00 w Gubińskim Domu Kultury  (ul. Westerplatte 14).

Zapraszamy także do odwiedzania strony internetowej organizatora 56. OKR – Towarzystwa Kultury Teatralnej: www.tkt.art.pl.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !