Gorące Lato i Gorące imprezy!

Wszystko to

w Krośnie Odrzańskim!


Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich fanów muzyki klubowej i nie tylko na wielkie muzyczne rozpoczęcie tego lata – „KROSNO SUMMER EVENT – Festiwal Muzyki Klubowej”.

Już 1 lipca 2011 r. (piątek) od godziny 19.00 będzie można zakosztować niesamowitej zabawy przy najlepszych klubowych gorących rytmach. Wszystko to na zamkowym parkingu przy ul. Szkolnej 1 w Krośnie Odrzańskim.

O niesamowitą atmosferę zadbają specjalnie wyselekcjonowani DJ’e i artyści, tacy jak: TRECK, QUBE DEE, SIENKI, ROBERT K, BREJO, PREMO czy @LEX. Cała impreza odbędzie się na specjalnie przygotowanej scenie z niesamowitym nagłośnieniem oraz efektami świetlnymi. Na wieczór z muzyką klubową gorąco zaprasza Centrum Artystyczno – Kulturalne „Zamek” w Krośnie Odrzańskim.

Krótko o artystach:

Treck – usłyszeć go można najczęściej w klubie X- Demon w Lesznie, gdzie od ponad 5 lat jest rezydentem. Do swoich setów podchodzi zawsze z sercem, dzięki czemu każdy jest wyjątkowy. Współpracuje ściśle z wieloma czołowymi DJ`ami oraz kolektywami w Polsce i za granicą.

Qube Dee – artysta, który miał okazję zagrać z najlepszymi trance’owymi dj-ami z całego świata. Tej nocy zadba o mocniejsze brzmienia podczas  imprezy.
Sienki –  rezydent odbywającego się w Polsce Tour – Vibes of Ibiza czyli imprezy przenoszącej klimat tejże oto wyspy.

Brejo – niesamowicie utalentowany młody dj z Poznania, człowiek który po prostu kocha plażowy house music!

Premo – przedstawiciel krośnieńskiego nurtu muzycznego. Już od wielu lat  bawi setki ludzi w Krośnie Odrzańskim.

Robert K – od zawsze zafascynowany muzyką elektroniczną (Daft Punk, Yello, Jean Michael Jarre). Przez wiele lat odnajdywał się w klimatach trance (przede wszystkicm eurotrance). Obecnie jego sety stanowią swoistą, dynamiczną mieszankę szeroko pojętego house’u (funky, latino, vocal oraz electro).

Swoją szansę dostanie również DJ @lex – założyciel i współtwórca formacji A STATE OF MIND. Wieloletni rezydent jednego z największych klubów dolnego śląska. Jako DJ, najlepiej czuje się w takich gatunkach jak trance, progressive, electro-house, progressive-house oraz house.

WSTĘP WOLNY !