„Zimowa Akademia” to nowa formuła warsztatów w ramach ferii zimowych. Centrum Artystyczno-Kulturalne „Zamek” wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zaprasza dzieci na zajęcia animacyjne o charakterze artystycznym i sportowym. Zajęcia te są odpłatne i odbędą się w Hali Sportowo-Widowiskowej w Krośnie Odrzańskim w dniach 25-29 stycznia 2016 r. w godz. 10.00-15.00.

W programie „Zimowej Akademii” są warsztaty komiksu, teatralne, szycia maskotek i artystyczne. Ponadto dzieci wezmą udział w zajęciach sportowych – m.in. CrossFit, karate KS Jaguar, kręgle, gry zespołowe i strategiczne, tenis ziemny.

Udział w tygodniowej akademii to koszt 95,00 zł za osobę. Kwota ta zostanie przeznaczona na ciepły posiłek, materiały i instruktorów. Zapisy prowadzi Centrum Artystyczno-Kulturalne „Zamek” w Krośnie Odrzańskim do 20 stycznia 2016 r. Ilość miejsc ograniczona.

Obowiązkowo należy dostarczyć zgodę opiekuna na udział dziecka w/w zajęciach. Formularz zgody jest dostępny w sekretariacie CAK “Zamek” oraz poniżej w załączeniu. 

OSWIADCZENIE_RODZICA

plakat_zimowa_akademia