Centrum Artystyczno-Kulturalne „Zamek” wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Krośnie Odrzańskim w dniach 18-22 stycznia 2016 r. organizują zajęcia w ramach projektu „Zimowa Ferajna”. Na wyjazdy artystyczno-edukacyjne zapraszamy uczniów ze szkół z terenu gminy Krosno Odrzańskie.

„Zimowa Ferajna” to cykl zajęć profilaktycznych i artystycznych promujących aktywne formy spędzania wolnego czasu wśród dzieci i młodzieży oraz podnoszących ich kompetencję artystyczne i pobudzające wyobraźnię twórczą. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji, aby w ten czas porzucić telewizor, komputer i móc spędzić go na rozwijaniu swoich zainteresowań. W programie „Zimowej ferajny” są wyjazdy do kina, zwiedzanie kulis Teatru Lubuskiego oraz warsztaty tworzenia lizaków w Krainie Słodkości.

W wyjazdach mogą wziąć uczniowie ze wszystkich szkół z terenu gminy Krosno Odrzańskie. Poniżej znajduje się harmonogram zajęć. Aby wziąć udział w wyjazdach, należy zapisać się na listę uczestników w sekretariacie szkoły. Obowiązkowo należy dostarczyć zgodę opiekuna na udział dziecka w wyjazdach. Formularz zgody będzie dostępny w sekretariacie w danej szkole.

 Program-ferie-I-Tydzień-2016-sp1

Program-ferie-I-Tydzień-2016-sp2

plakat_ogolny_zimowej_ferajny