W imieniu Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Krosno Odrzańskie zapraszamy Państwa 12 marca 2014 r. na Parkową, do sali 1000-lecia Urzędu Miasta,  gdzie o godz. 18:00 odbędzie się żywa dyskusja pod hasłem: “WSPÓŁCZESNY MĘŻCZYZNA W OCZACH KOBIETY”.

Temat jakże pasjonujący – zwłaszcza dla kobiet ! I dlatego, to właśnie one zostały zaproszone do poszukiwania odpowiedzi na pytania: kim jest, jak wygląda i jak jest postrzegany nowoczesny PAN ? Nie ulega wątpliwości, że współcześnie samo pojęcie mężczyzny znacznie ewaluowało. Na ulicach coraz częściej spotykamy panów, którzy wyglądają nie rzadko lepiej niż kobieta, są bardziej zadbani i używają lepszych, droższych perfum (czy to jest nie na miejscu ?). Kiedyś mężczyzna był głową rodziny, a kobieta winna była zajmować się domem i dziećmi. Mężczyźni byli symbolem odwagi, męstwa oraz bohaterstwa. A jak to wygląda dziś ? Czy dobrze ubrany, zadbany mężczyzna – to marzenie każdej kobiety ?

Do zgłębiania tematu zaprosiliśmy krośnieńskie bizneswoman kilku pokoleń: Barbarę Groncik – Naczelnika Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu w Urzędzie Miasta, Kazimierę Potocką – Radną Rady Miejskiej, Paulinę Downar – instruktora ds. przedsięwzięć historycznych CAK Zamek oraz ekspertki od wizerunku: Sylwię Stańczak – Kontorską – kosmetologa, właścicielkę Salonu WENUS oraz Annę Nowak – dietetyczkę, właścicielkę Siłowni OLIMP. Mówiąc żargonowo, będą to BABSKIE ROZMOWY O FACETACH!

Na wieczór zapraszamy PANIE oraz ciekawych damskich opinii PANÓW! Na wszystkich Państwa – jak zawsze czekał będzie słodki poczęstunek.

ZAPRASZAMY !