Na każdej Wigilii Miejskiej połączonej z Jarmarkiem Bożonarodzeniowym organizowaliśmy akcję charytatywną na rzecz Powiatowego Domu Dziecka w Krośnie Odrzańskim. Burmistrz Marek Cebula podpisywał bombki choinkowe, a Państwo kupując je uzupełnialiście puszkę pieniędzmi, za które mogliśmy kupić prezenty (w uzgodnieniu z kadrą Domu Dziecka).
W tym roku, mimo panujących obostrzeń, również chcielibyśmy przeprowadzić taką akcję, by nie pozbawiać podopiecznych tej placówki radości ze świątecznych upominków. Poza tym, wiemy, że są tacy, którzy mają całą kolekcję tych “burmistrzowych” bombek. Będzie więc szansa na tegoroczną, tylko na nieco innych zasadach.
Każdy kto chciałby posiadać taką wyjątkową ozdobę świąteczną musi do nas zadzwonić lub napisać i ją zamówić. Następnie Burmistrz podpisze bombkę (jak zwykle z indywidualnym życzeniem), po czym w ciągu dwóch dni będzie ona do odbioru w Biurze Obsługi Interesanta w Urzędzie Miasta. Będzie tam również stała puszka do której będziecie mogli Państwo wrzucić pieniądze na Dom Dziecka. Jak zawsze liczymy na Państwa hojność.
Zamówień można dokonywać dzwoniąc pod nr 609 006 275 (od 7.30 do 16.00) lub wysyłając e-mail na adres t.miechowicz@zamek.krosnoodrzanskie.pl.