Centrum Artystyczno-Kulturalne „Zamek” dostosowując się do okoliczności wymuszonych pandemią, zmuszone jest zrezygnować w tym roku z organizacji tradycyjnego grudniowego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Pragnąc uczestniczyć w Państwa przygotowaniach do zbliżających się Świąt , postanowiliśmy zorganizować   Bożonarodzeniowy  e-Jarmark. Ma on poprzez praktyczne rady i wskazówki trochę w tych przygotowaniach pomóc, a  małe wirtualne eventy – wywołać choćby skromny uśmiech. Zdajemy sobie sprawę, że nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z Państwem.

W ramach pomocy praktycznej, chcemy wyjść naprzeciw zarówno kupującym, jak również osobom i podmiotom oferującym swoje towary i usługi. Zapraszamy więc wszystkich chcących dotrzeć do szerszej rzeszy ewentualnych nabywców, by przysyłali do nas swoje propozycje zawierające opis oferowanego asortymentu oraz dokładną lokalizację miejsc, w których można go nabyć. Będziemy go prezentować w naszym wydarzeniu (FB) oraz na stronie internetowej www.e-jarmark.krosnoodrzanskie.pl .

Oferty należy wysyłać na adres punktit@zamek.krosnoodrzanskie.pl  . Można to również zrobić za pomocą elektronicznego formularza, który jest dostępny tutaj

Dla ułatwienia poszukiwań  konkretnych ofert podzieliliśmy je na trzy działy:

czyli wszystko co pozwoli uczynić święta piękniejszymi

czyli wszystko co pozwoli, radując kubki smakowe choć trochę zrekompensować brak przy świątecznym stole wszystkich najmilszych gości,  których chciałoby się zaprosić

czyli wszystko co nasi najbliżsi chcieliby znaleźć pod choinką i co pozwoli nam ich uszczęśliwić

Zapraszamy na różne wydarzenia / działania wystarczy kliknąć w banerek