Turniej Gier Komputerowych to jedna z imprez na które czeka się cały rok. Już w styczniu pisaliście do nas z prośbą o organizację. Mając w pamięci ubiegłoroczne zmaganie w grę Counter Strike, byliśmy przekonani, że należy ponowić Turniej w tym roku. Niestety wymagania sprzętowe nie pozwoliły nam na ponowną organizację zawodów w CS`a. Aby to wynagrodzić zapraszamy was do rozgrywki na wirtualne boiska gry FIFA 13. Jedna z najdłuższych serii wydawanych na komputerach PC, cały czas ma niesłabnące zainteresowanie wśród miłośników gier komputerowych.

Zgłoszenia do udziału w Turnieju Gier Komputerowych: FIFA 13 można pisać na adres e-mail: r.sujak@zamek.krosnoodrzanskie.pl podając swoje imię i nazwisko, wiek oraz pseudonim. Zapisów można również dokonywać u Radosława Sujaka w Centrum Artystyczno-Kulturalnym „Zamek” w Krośnie Odrzańskim. Zapisy trwają do 19 kwietnia 2013 roku.

Cała impreza odbędzie się 20 kwietnia 2013 r. (sobota) w Galerii Horex od godz. 10.00.

Turniej odwiedzi również gość specjalny. Na zaproszenie Centrum Artystyczno-Kulturalnego „Zamek” przyjedzie prosto z Poznania Bartosz „Bartas” Tritt – Wicemistrz Świata w FIFE 12 z chińskiego Kunshan. Tytuł zdobył w grudniu ubiegłego roku podczas World Cyber Game 2012. Na turnieju będzie okazja porozmawiać z Bartasem, który zdradzi nam jak przygotowuje się do meczów oraz zagrać z nim w specjalnym stoisku „Beat the Master”.

Regulamin Turnieju FIFA 13

Organizatorem Turnieju jest Centrum Artystyczno-Kulturalne „Zamek” w Krośnie Odrzańskim oraz Galeria Horex.


plakat.TURNIEJ GIER